page-header

O MNIE

KIM JESTEM?
No i co to są te RZECZY BARDZO OSOBISTE?

CZEŚĆ! Mogłabym się nazwać  ładnie, bardzo profesjonalnie i z pompą

 

Brand Illustrator

Personal Branding Designer

Visual Intendentity Designer

 

A ja wolę mówić o sobie MAM NA IMIĘ ANNA I MYŚLĘ OBRAZAMI

 

Kiedy słucham, jak opowiadasz o swoim projekcie, o firmie, którą budujesz i tworzysz z takim zaangażowaniem – ja widzę obrazy. Widzę jak ma wyglądać Twoja osobista ilustracja,Twoja marka, jej oprawa graficzna, kolory. Widzę w jaki papier zapakujesz swój produkt i jaką dodasz etykietę i liścik z podziękowaniem. Widzę ilustrację, jaką będziesz promować swój kurs, produkt, usługę. Widzę jakie logo umieścisz na swojej stronie i wizytówce.

Widzę Ciebie i Twoją markę.

 

 

 

 

 

Skąd moja miłość do rysunku? Mam tak OD ZAWSZE

Pierwsze zamówienia na moje prace przyjmowałam…w zerówce. Nie pamiętam już ile obrazów kaczorów Donaldów powstało w owym czasie, ale jeden z nich ma na pewno moja mama.

Pod koniec szkoły podstawowej malowałam portrety gwiazd (no dobrze, dobrze – The Kelly Family), a za zarobione z ich sprzedaży pieniądze jeździłam na ich koncerty i mogłam pozwolić sobie na zagraniczne gazety i zdjęcia.

W liceum zgarniałam nagrody na konkursach plastycznych i dzięki temu poznałam ciekawe miejsca i ludzi i otrzymałam stypendium.

A później dorosłam.

Byłam managerem produktu, kadrową, ubezpieczycielem, pracownicą biura podróży, spedytorem.

Ale artystyczne zapędy nie dały o sobie zapomnieć, okazały się silniejsze niż moje dorosłe myślenie. W 2014 roku założyłam firmę AnyThing i przez cztery kolejne lata zajmowałam się kreatywną pracą z drewnem.

Dziś stawiam kolejny krok. Wracam do korzeni. Odkurzyłam pędzle, ołówki i wyczyściłam stalówki. Znów tworzę. Być może kolejna RZECZ BARDZO OSOBISTA będzie właśnie dla Ciebie?

autoportret, jak zrobić dobrą stronę "o mnie"

Pomysł na RZECZY BARDZO OSOBISTE pojawił się  mojej głowie po czterech latach prowadzenia własnej, jednoosobowej działalności jako rzemieślnik – stolarz.

Na własnej skórze przekonałam się jak ciężko jest zadbać o każdy aspekt bez wsparcia innych. I ciężko jest pokazać siebie i swoją markę osobistą taką jaka jest – piękną, silną, twórczą.

Jak to zrobić gdy nie ma się zdolności plastycznych?  Skąd wiedzieć jak dobrać kolory,  co pokazać, jak sprawić by przekaz był spójny i po prostu piękny? Jak się wyróżnić? Jak złapać uwagę klienta? Przecież nie od dziś wiadomo, że PIERWSZE WRAŻENIE MOŻNA ZROBIĆ TYLKO RAZ.

Przekonałam się jak wielką siłę oddziaływania ma identyfikacja wizualna. Jak ogromne wrażenie może zrobić sam produkt, ale też sposób jego przedstawienia czy OPAKOWANIE. Tak!

Nie stworzę za Ciebie genialnej marki – to Twoje zadanie. Twój produkt, usługa, wiedza, umiejętności – to one ją tworzą. Ja ubiorę ją w OBRAZY I KOLORY. Stworzę dla niej RZECZY BARDZO OSOBISTE. Dodam rumieńców, przyciągnę wzrok i zrobię to PIERWSZE DOBRE WRAŻENIE – tak, by klient chciał Cię poznać. Ba! Marzył o tym!

Poznaj więcej szczegółów w zakładce OFERTA

Anna Pryć-Futkowska, AnyThing